TÜM TÜRKİYE' YE PAKETLİ SÖZLEŞMELİ NAKLİYE HİZMETİ
 • evden eve nakliyat

  Evden Eve
  Nakliyat

  Evinizi taşıyacaksınız, Ekonomik, güvenli ve işini hızlı yapacak firmaya ihtiyacınız var. As Flaş Nakliyat olarak ihtiyacınızı, istediğiniz kriterlere uygun olarak özenle ve itina ile giderebiliriz.

  istanbul evden eve nakliyat

 • ofis nakliyat

  Ofis
  Taşımacılığı

  Ofisinizi taşımak için, ofis araçlarını tanıyan nasıl bir itina ile taşınması gerektiğini bilen profesyonel ekip ile taşımak istemez misiniz ?

  istanbul ofis taşımacığı

 • istanbul fabrika nakliyat

  Fabrika
  Taşımacılığı

  Fabrikanız sizin gururunuz ve bu gururunuzu emin ellerde yeni yerine taşımak istiyorsunuz. Profesyonel ekibimiz ile bu sorumluluğu biz üstleniyoruz.

  fabrika taşımacılığı

Neden As Flaş ?

Evden eve nakliyat, titizlik, eğitimli eleman kadrosu, geniş kapsamlı paketleme materyalleri hijyen ve güven gerektirir. As Flaş Nakliyat tüm işlerini bu kriterleri baz alarak yürütür.

Detaylar >>

Sözleşmeli Nakliyat

Sürekli işleriniz, için sözleşmeli ve uzun süreli nakliyat antlaşmaları ile tüm nakliyat işlerinizi itinalı ve profesyonel ekibimiz ile yerine getiriyoruz.

Detaylar >>

Expertiz Hizmeti ?

Ücretsiz olarak, görevlendirdiğimiz expertizimiz gelerek eşyalarınız için en uygun aracızımızı ve buna bağlı olarak en uygun ücreti siz size sunacaktır.

Detaylar >>

Dikkat etmelisiniz

Kendiniz için

Evden eve nakliye hizmeti tecrübeli ekip, gerekli ve yeterli malzeme, doğru araç ve kurumsal firma bileşenlerinden oluşmaktadır. Evden eve nakliye firmaları seçerken bu bileşenlerin hepsinin olmasına dikkat ediniz.

Farkımız

Evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmeti veren nakliyeciler ve nakliye firmaları ile farkımız nakliye tecrübemiz ile nakliyat fiyatlarımızdır.

Etiketler

nakliyat, nakliyeci, nakliye, evden eve, taşımacılık, şehir içi, şehirler arası, kargo, ofisten ofise, paketleme, monte demonte nakliye, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat as flaş istanbul paketli nakliye

As Flaş Nakliyat

"Biz sadece eşya değil aynı zamanda güven taşıyoruz"

evden eve nakliyat denildiğinde örnek gösterilecek bir firma olan As Flaş Nakliyat, güvenilirliği, işinde uzmanlaşmış personeli ve sürekli verilen personel eğitimleri ile müşteri odaklı çalışması, nakliye işinde gösterdiği özen ve güleryüz ile diğer nakliye şirketleri arasından kolayca sıyrılmaktadır. As flaş nakliyat istanbul'da evden eve taşıma işlerini itina ile uygulamaktadır. Genel olarak Avcılar, Esenler, Bayrampaşa, Güneşli, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bağcılar, Aksaray, Fatih, Eyüp, Beşyüzevler, Yeşilköy, Halkalı, İkitelli, Ataköyve Mahmutbey civarlarında İstanbul evden eve taşıma ve nakliye işlerini yapmaktadır.

 • Hasarsız nakliye garantisi
 • Uzmanından demonte ve monte işlemleri
 • İşini iyi bilen uzman kadro
 • Malın değerine göre sigorta
 • Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti garantisi
 • Ücretsiz expertiz hizmeti.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player